sobota, 31 marca 2012

BLOG ZAWIESZONY

zawieszamy bloga, na nie wiem ile .. po prostu mamy straszny bałagan w życiu prywatnym i musimy go jakoś uporządkować. zbliża się powoli koniec roku, a musimy (przynajmniej ja) poprawić oceny i na dodatek jeszcze ogarnąć wyjazd do Londynu i wakacje i sprawy uczuciowe, sercowe.. więc mamy pełne ręce roboty.
poza tym musimy napisać kolejne rozdziały,a ostatnio przychodzi nam to z wielkim trudem.jakoś tak w pewnym sensie mamy brak weny,a jak już ją mamy to nie chce nam sie tego przelać na papier albo do komputera. także bardzo spoko .
mam nadzieję,że nas rozumiecie i będzie okay :)
Gosia (@wowlovely69)

7 komentarzy:

 1. Podążając w ślady wielu fanek One Direction postanowiłam założyć bloga z opowiadaniem, w którym chłopaki odgrywają niemalże główną rolę.
  Jest to historia opisująca losy trzech przyjaciółek, które w pewnym momencie, jak zapewne każdy się domyśla, spotykają na swojej drodze chłopaków z One Direction. Starałam się, by opowieść nie wyszła na zbyt banalną i przewidywalną, jedynek efekty mojej pracy będziesz musiała ocenić sama.
  Serdecznie zapraszam Cię na prolog mojej historii. Mam nadzieję, że skusisz się i do mnie zajrzysz: http://cry-to-me.blog.onet.pl/

  PS: Przepraszam za ten niewielki spam, mam nadzieję jednak, że zrozumiesz.

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda że zawieszać naprawdę fajny ten wasz blog:/ Mam nadzieje ,że nie na długo :D

  OdpowiedzUsuń
 3. ejjjjjjjjj nie ! i co ja bd czytac ;c

  @karolinkaaaa1d

  OdpowiedzUsuń
 4. Uh ;cc Szkoda , czytam tego bloga i strasznie mi się podoba <3 Jest pisany w taki lekki i zabawny sposób ^^ Mam nadzieję że nie na długo będzie On zawieszony . Pozdrawiam ;d

  Charlotte <3

  OdpowiedzUsuń
 5. świetny blog, przeczytałam wszystkie rozdziały i są super :D mam nadzieję że będziecie dalej pisały. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie przestawajcie.! Uwielbiam wasz blog.! jest cudownie fantastyczny hahah :3 boskie to jest . xD

  OdpowiedzUsuń
 7. NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!! nie możesz go teraz zawieszać TWÓJ BLOG JEST ZAJEFAJNY !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń